Hej, będę tu dla was pisać taką małą historie na temat 1D. Jest o dziewczynie która nie ma rodziców, wychowuje ją babcia. Po pewnym czasie umiera. Amy dostaje wiadomość od anonimowego nadawcy z wiadomośca iż jej ciocia, mieszkająca w Londynie ma się nią zaopiekować. Na początku dziewczyna nie wieży ale ... Coś wydarzy się w jej życiu co zmieni je o 360 stopni.
Zapraszam co czytaniaaaa ;)
-Oliwa <3
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz